« Tagasi

Isadepäeva tähistamine

Head Jõhvi valla elanikud!

Olete oodatud koos oma peredega pühapäeval, 11.novembril  kontserdimajja .„Jõhvi laste isadepäeval" soovime üheskoos palju õnne Eestile ja tutvume isade põnevate oskuste ja harrastustega.

Iga-aastaseks heaks traditsiooniks saanud „Jõhvi laste isadepäev" toimub tänavu 11.novembril Kontserdimajas.  Päev, mis on täis tegevust kogu perele algab kell 12.00. Pisut enne seda on õues valmis juba Viru pataljon ,kes annab võimaluse tutvuda soomukiga ja sõdurite varustusega. Maja sees on  kolme tunni jooksul  võimalus vaadata kultuuri-ja huvikeskuse lastekollektiivide  kontserti, meisterdada, mängida lõbusaid mänge, võistelda, hüpata batuudil ja teha muid vahvaid tegevusi. Kohvik Noot on ette valmistanud pannkoogimeisterdamise töötoa.  Kindlasti saab omandada  ka uusi vajalikke teadmisi-oskusi.

Vaadata saab näitust „100 isa harrastust" ning anda ka oma hääl meeldivaimale teole või hobile. Külla tuleb ka mustkunstnik.  Eesti 100 raames teeme üheskoos suure sünnipäevakaardi ja sööme päeva lõpus pidupäevatorti.