27.08.20
Ilmar Aun   Volitused peatatud kuni 18.09.2020
Arvo Aller   Volitused peatatud
Eduard East 5304 9699  
Teet Enok 520 0951 teet@katevara.ee

Roman Graf

5628 9127 oyterre@gmail.com
Kaia Kaldvee 565 3877 kaiakaldvee@gmail.com
Liina Mihkelson 515 7298 mihkelson.liina@gmail.com
Allan Mänd 514 2081 allan@prestone.ee
Mait Sepp 529 3735 mait.sepp@ut.ee
Aleksei Naumkin 5805 5919 aleksei.naumkin19@gmail.com
Niina Neglason 5662 1150 niina.neglason@johvi.ee
Andrei Ojamäe 5302 2226 ojamae4@gmail.com
Paul Paas 553 1663 paul@soter.ee
Nikolai Ossipenko        518 2800 volitused peatatud 26.oktoobrini 2020
Tamara Põlevina 515 8729 polevinatamara@gmail.com
Aleksandr Romanovitš 518 3447 info@marikool.eu
Dmitri Smirnov 510 3210 smirnov@inforing.net
Arthur Seppern 509 4040 zepparth@gmail.com
Aivar Surva 505 9716 aivar@kultuuriveski.ee
Irina Šulgina 5810 5288 irina.sulgina@gmail.com
Jelena Bezvoditskaja  5346 2333 jelena.bezvoditskaja@gmail.com
Maris Toomel   volitused peatatud
Sergei Tulski                                  502 5731 tulski64@mail.ru
Martin Repinski    volitused peatatud kuni 22.11.2020
Ilona Kaldre 5699 99916 ILONA-ANOLI@mail.ru
Kaarel Kuznetsov 5553 6442 kaarel2k@gmail.com