6.06.22
Arvo Aller   volitused peatatud
Tea Allikmäe 520 1081 tea.allikmae[at]volikogu.johvi.ee
Sergei Andrejev   volitused peatatud
Riho Breivel   volitused peatatud kuni 28.08.2022
Evelyn Danilov 516 4054 evelyn.danilov[at]volikogu.johvi.ee
Jevgeni Fedorenko 509 7901 jevgeni.fedorenko[at]volikogu.johvi.ee
Roman Graf 5628 9127 roman.graf[at]volikogu.johvi.ee
Kaia Kaldvee 565 3877 kaia.kaldvee[at]volikogu.johvi.ee
Ilona Kaldre 5699 9916 ilona.kaldre[at]volikogu.johvi.ee
Aleksei Naumkin 5805 5919 aleksei.naumkin[at]volikogu.johvi.ee
Andrei Ojamäe 5302 2226 andrei.ojamae[at]volikogu.johvi.ee
Nikolai Ossipenko   volitused peatatud kuni 01.09.2022 
Paul Paas 553 1663 paul.paas[at]volikogu.johvi.ee
Messurme Pissareva   volitused peatatud
Vallo Reimaa  513 4556 vallo.reimaa[at]volikogu.johvi.ee
Aleksandr Romanovitš 518 3447 aleksandr.romanovits[at]volikogu.johvi.ee
Viktor Rumjantsev   viktor.rumjantsev[at]volikogu.johvi.ee
Dmitri Smirnov 510 3210 dmitri.smirnov[at]volikogu.johvi.ee
Ingrid Spitz   volitused peatatud
Irina Šulgina 5810 5288 irina.sulgina[at]volikogu.johvi.ee
Maris Toomel   volitused peatatud 
Arkadi Zakarljuka 5565 7391 arkadi.zakarljuka[at]volikogu.johvi.ee
Timo Muttanen 525 5305 timo.muttanen[at]volikogu.johvi.ee
Teet Kuusmik   teet.kuusmik[at]volikogu.johvi.ee
Ilmar Aun   ilmar.aun[at]volikogu.johvi.ee
Priit Kama   priit.kama[at]volikogu.johvi.ee
Tarmo Anton 525 5437 tarmo.anton[at]volikogu.johvi.ee
Ivo Okas   ivo.okas[at]volikogu.johvi.ee