24.01.20
Ilmar Aun   ilmar.aun@moller.ee
Arvo Aller   Volitused peatatud
Eduard East 5304 9699 eduard.east@johvi.ee
Teet Enok   teet@katevara.ee

Roman Graf

  oyterre@gmail.com
Kaia Kaldvee   kaiakaldvee@gmail.com
Liina Mihkelson   mihkelson.liina@gmail.com
Allan Mänd   allan@prestone.ee
Velli Naber 509 1746 velli.naber@gmail.com
Aleksei Naumkin   volitused peatatud  
Niina Neglason   niina.neglason@johvi.ee
Andrei Ojamäe 5302 2226 andrei@johvisport.ee
Paul Paas   paul@soter.ee
Nikolai Ossipenko   Volitused peatatud kuni 30.06.2020
Tamara Põlevina 515 8729 polevinatamara@gmail.com
Aleksandr Romanovitš   info@marikool.eu
Dmitri Smirnov   smirnov@inforing.net
Arthur Seppern 509 4040 zepparth@gmail.com
Aivar Surva   aivar@kultuuriveski.ee
Irina Šulgina 5810 5288 irina.sulgina@gmail.com
Jelena Bezvoditskaja                  

Volitused peatatud kuni 11.03.2020

Maris Toomel                                    5820 9800 marist8600gmail.com
Sergei Tulski                                    volitused peatatud kuni 02.05.2020
Martin Repinski    volitused peatatud kuni 21.08.2020

 Jekaterina Vassiljeva                                                                    jekaterinavass@gmail.com 

Tamara Luigas                                                 529 2944                    luigasta@gmail.com

Arkadi Zakarljuka                                           5565 7391                   arkadi.zakarljuka@mail.ee

Toimetaja: MAIRE LUMISTE