« Tagasi

Sügisene suurpuhastus: Uuskasutuskeskuse kaubik teeb kogumisringi Jõhvis

Uuskasutuskeskuse kaubik peatub 23. oktoobril kell 12.30–14.00 Jõhvis Rakvere tänava parklas („Jõhvika" kaubakeskuse ja viadukti vahel), et vastu võtta kodus üleliigseks muutunud, kuid jätkuvalt heas korras asju. See on mugav võimalus kodu lähedal saata uuesti kasutusse korralikud asjad, mis on kasutult seisma jäänud ja võtavad asjatult ruumi.

Uuskasutuskeskuse kaubikusse saab ära tuua puhtaid ja terveid rõivaid, jalatseid, mänguasju, nõusid, köögitarbeid, raamatuid, spordi- ja hobitarbeid, kodusisustust ja väiksemat kodutehnikat. Kõik asjad saab üle anda turvaliselt ja kontaktivabalt.

Uuskasutuskeskusele võib julgesti annetada ka hooajaväliseid kaupu, näiteks talispordivahendeid. Hästi hoitud vahendid kestavad ajas ja võivad järgmisel hooajal rõõmustada juba järgmisi kasutajaid. Kõige olulisem on, et annetatavad esemed oleksid terved, sest Uuskasutuskeskusel puudub võimekus ise asju parandada, lisaks võib katkine ese olla ohuks järgmisele kasutajale. Asju saab ära tuua ka Jõhvi Uuskasutuskeskusesse, mis asub Pargi keskuses.

Uuskasutuskeskus ei võta vastu turvalisuse kaalutlusel turvatoole ja -hälle, gaasipliite ja kineskooptelereid, katkiseid ja määrdunud esemeid. Kogumisringi ajal palub Uuskasutuskeskus mitte tuua ka mööblit.