Jõhvi valla kultuuri- ja spordivaldkonna tänuõhtul avaldati tänu inimestele ja organisatsioonidele, kelle järjepidevus ja loominguline panus on rikastanud Jõhvi kultuuri- ja spordielu ning tugevdanud kogukonnatunnet.
Kultuurivaldkonnas tõsteti esile laulu- ja tantsupeo protsessis osalenud juhendajaid, kelle töö tulemusena jõudsid Jõhvi kollektiivid edukalt XXVIII laulu- ja XXI tantsupeole. Samuti tunnustati kogukonda ühendavaid algatusi, noorte ettevõtlikkust ning suure mõjuga sündmuste korraldamist.
Spordivaldkonnas tunnustati sportlasi, võistkondi ja algatusi, kes on oma saavutuste ja eeskujuga Jõhvi nime väärikalt esindanud nii Eestis kui ka laiemalt.
Jõhvi vald tänab kõiki tunnustatuid nende panuse eest ning soovib jätkuvat tegutsemisrõõmu, tugevat koostööd ja uusi kordaminekuid.
TUNNUSTATUD KULTUURIVALDKONNAS
- Marju Aul – rühma eduka ettevalmistamise ja juhendamise eest XXVIII laulu- ja XXI tantsupeol
- Tanja Elken – kooride eduka ettevalmistamise ja juhendamise eest XXVIII laulu- ja XXI tantsupeol
- Taivo Aljaste – rühmade eduka ettevalmistamise ja juhendamise eest XXVIII laulu- ja XXI tantsupeol
- Küllike Šapovalov – kooride eduka ettevalmistamise ja juhendamise eest XXVIII laulu- ja XXI tantsupeol
- Kirill Gorjušin – koori eduka ettevalmistamise ja juhendamise eest XXVIII laulu- ja XXI tantsupeol
- Tiina Dammann – koori eduka ettevalmistamise ja juhendamise eest XXVIII laulu- ja XXI tantsupeol
- Melania Melter ja Ave-Carolina Vichterpal – uudse ja põneva noortealgatuse ÖÖ/AUTOKINO korraldamise eest
- Kristo Kõrgnurm – Jõhvi Lennupäeva korraldamise eest
- Ida-Virumaa Vaegkuuljate Ühing – südamega tehtud töö eest kogukonna kaasamisel ja ürituste korraldamisel
TUNNUSTATUD SPORDIVALDKONNAS
- Mihhail Žitkov – parim noormees, heade sportlike saavutuste eest kergejõustikus
- Yevheniia Pivovar – parim neiu, heade sportlike saavutuste eest kergejõustikus
- Riho Keerme – parim mees, heade sportlike saavutuste eest motokrossis
- Pippi Lotta Enok – parim naine, heade sportlike saavutuste eest kergejõustikus
- Dmitri Aleksejev – parim veteran, heade sportlike saavutuste eest triatlonis
- Jõhvi Jalgpalliklubi FC Phoenix – parim võistkond, heade sportlike saavutuste eest jalgpallis
- Roheline Jalgpall – parim üritus, eduka ürituse ROHELINE JALGPALL korraldamise eest
- Jõhvi Sörk – parim kogukonna algatus, uudse ja kaasava kogukonna algatuse eest

