« Tagasi

Taotlusvoor laste ja noorte liikumis- ning spordiprogrammide rahastamiseks (tähtaeg 23.04)

Swedbank kuulutas välja taotlusvooru, kuhu oodatakse 23. aprilliks laste ja noorte liikumis-ning spordiprogrammide rahastustaotlusi.
 
Praegune eriolukord on pannud ümber mõtestama ka sportimise võimalusi ning spordiklubid pakuvad erinevaid virtuaalseid lahendusi trenni jätkamiseks. Käesolevasse taotlusvooru on oodatud nii uuenduslikud ideed kui ka traditsioonilised laste ja noorte liikumisharjumust edendavad projektid. Viimased saab ellu viia siis, kui oleme eriolukorra seljatanud.
 
Toetusfondi suuruseks on kuni 25 000 eurot ja selle jagamise otsustab komisjon tähtajaks laekunud tingimustele vastavate taotluste vahel. Swedbank korraldab taotlusvooru juba viiendat aastat.
 
Rahastusele on oodatud kandideerima Eesti laste ning noorte liikumisharjumuste ja spordi edendamisega tegelevad organisatsioonid ja nende juba toimivad või uued programmid ja algatused.
 
Taotlusankeeti oodatakse täidetud kujul hiljemalt 23. aprilli õhtuks aadressile spordiklubi[at]swedbank.ee. Samal aadressil saab lisainfot. Toetusotsused teeb Swedbanki töötajatest koosnev komisjon hiljemalt 14. maiks.
 
Lisainfo: 
https://kukkur.swedbank.ee/elustiil/kutsume-osalema-noorte-liikumis-ja-spordiprogrammide-taotlusvoorus