« Tagasi

Jõhvi valib taas Aasta Ema

Jõhvi Vallavalitsus kutsub taaskord märkama  meie ümber toimetavaid aktiivseid  ja tublisid emasid  ning  esitama neid  "Jõhvi valla aasta ema" kandidaatideks .

Esitada võib emasid, kelle peres kasvab või on üles kasvanud vähemalt kaks tublit last , kes ise on hoolikas ja armastav pereema, kes on tunnustatud oma ametitöös ja tegutseb aktiivselt ka valla-, küla- või seltsielus ning   elab alaliselt Jõhvi vallas.

Aasta ema kandidaate võivad esitada nii organisatsioonid kui ka üksikisikud. Avalduse võib esitada vabas vormis ,kus on  kindlasti  vaja ära märkida esitatava kohta järgmised andmed.

    • nimi, eesnimi ja elukoht
    • töökoht ja amet
    • laste arv, nimed ja vanused
    • elu ja tegevuse lühikirjeldus
    • aktiivne tegevus valla, küla või seltsielus.

Esitaja kohta lisada organisatsiooni  nimetus, esindaja nimi ja kontaktandmed (aadress,  telefon). Üksikisiku korral ees-ja perekonnanimi ning kontaktandmed.

Avaldused tuua või saata Jõhvi Vallavalitsusse , Kooli 2, Jõhvi  41595 märgusõnaga  "Aasta ema"  või saata  johvi@johvi.ee.  Esitamise viimane tähtaeg on 25.aprill 2019.a.

Autasu antakse kätte 12.mail 2019.a. emadepäevale pühendatud pidulikul  kontserdil Jõhvi Raekojas.

Eelnevatel aastatel on aasta ema tiitli pälvinud Kaia Kaldvee, Anne Rahuoja , Lehte Kuusemets , Ene Sokman , Heli Vähk  ,Kaja Vahter , Erika Prave , Küllike Šapovalov ,Katrin Luur , Inga Trejer ja Inna Gorbunova ja  Hälis Rooste