« Tagasi

Jõhvi Põhikooli uue koolimaja pidulik avamine hariduslinnakus toimub 1.septembril

Jõhvi Põhikooli uue koolimaja avamine hariduslinnakus 1.septembril on suur päev kogu kogukonnale, sest sel päeval avatakse pidulikult uus ja kaasaegne koolimaja. Koolimaja avamisest võtab osa ka haridus- ja teadusminister, mis märgib olulist verstaposti Jõhvi haridusmaastikul.

Uus koolimaja on tuleviku hariduse kehastus, varustatud tipptasemel õppevahendite ja kaasaegsete õppetehnoloogiatega, et pakkuda õpilastele parimaid võimalusi oma potentsiaali arendamiseks. Maja on loodud keskkonnasõbralike põhimõtete järgi ning selle arhitektuur kannab endas nii kaasaegsust kui ka omab sidet kõrval asuvate hoonetega.

Jõhvi vallavanema Maris Toomeli sõnul pole uus koolimaja pelgalt hoone, vaid osa suuremast hariduslinnakust, luues tervikliku ja kaasaegse hariduskogemuse. Uue koolimaja disain on suunatud õpilastele parimate võimaluste tagamiseks. Interaktiivsed õpikeskkonnad, avatud raamatukogu, individuaalsed õpinurgad ning terrass õuesõppeks, kõik need ressursid aitavad toetada individuaalset õppimist ning loomingulist eneseväljendust. „Jõhvi haridusvõrk on korras ning Jõhvi Põhikooli uus maja on hariduslinnakus kirss tordil. On ääretult tore, et meie kooli tahetakse tulla ja lapsi on niivõrd palju. Saan uhkusega öelda, et meil on maakonna parim kool" kommenteeris uue koolimaja avamist Jõhvi vallavanem.

 

Kontakt:

Küllike Kullerkupp

Jõhvi Vallavalitsuse kommunikatsiooninõunik

Tel: +372 5661 1404

E-post: kyllike.kullerkupp@johvi.ee