« Tagasi

Vaimse tervise teenuste osutamine Jõhvi valla elanikele aastal 2023

 

Jõhvi Vallavalitsus soovib tugevdada oma elanike vaimset tervist ning pakkuda kvaliteetseid nõustamisteenuseid võimalikult õigeaegselt ning elukoha lähedal. Selleks jätkame vaimse tervise teenuste osutamisega Jõhvi valla inimestele kuni 31.12.2023.a.

Erinevaid nõustamisteenuseid osutatakse Jõhvi linnas, selleks on sõlmitud lepingud kaheksa teenuseosutajaga. Nõustamised toimuvad üldjuhul vahetul kohtumisel spetsialistiga, kokkuleppel võib spetsialist nõustada inimest ka interneti või telefoni teel. Nõustamist osutatakse vastavalt inimeste vajadusele eesti, vene, inglise või ukraina keeles.

Täpsema info saamiseks või teenusele registreerimiseks palun helistada +372 514 8222 või kirjutada e-postil: kaire.polgaste@johvi.ee.

Projekti rahastab Sotsiaalministeerium Riigi Tugiteenuste Keskuse kaudu.

Teenuste ja koostööpartneritega  saate tutvuda siin , teenuste kirjeldus siin, kogemusnõustamiste teemad siin.

 

 

VAIMSE TERVISE TEENUSTE OSUTAMINE JÕHVI VALLA ELANIKELE AASTAL 2022 - LÕPPENUD.

Jõhvi Vallavalitsus taotles Sotsiaalministeeriumilt "Vaimse tervise teenuse toetus kohalikule omavalitsusele aastal 2022" taotlusvooru raames rahalist tuge oma elanikele vaimse tervise teenuste osutamiseks.
Teenuse eesmärk on pakkuda tasuta psühholoogilist või psühhosotsiaalset abi ja seeläbi parandada inimeste vaimset tervist ja heaolu. Abi saavad küsida kõik valla sissekirjutusega elanikud, kes tunnevad et vajavad psühholoogilist tuge.
Teenuseid osutatakse Jõhvi linnas. Üldjuhul kohtutakse spetsialistiga vahetult, aga kokkuleppele võib vestelda ka veebi või telefoni teel. Nõustamisteenust on võimalik saada eesti, vene, ukraina või inglise keeles.

Teenuste osutamiseks on sõlmitud lepingud kaheksa erineva teenuseosutajaga. Sõltuvalt murest ja probleemi ulatusest saab valida erinevaid nõustamisteenuseid.
Teenuse osutamise periood on kuni 31.12.2022.

Abi soovijad saavad end registreerida telefonil +372 514 8222, misjärel leitakse koos vallavalitsuse spetsialistiga sobiv teenus ja teenuseosutaja.

Teenuste ja koostööpartneritega saate tutvuda siin

Täpsemat infot saab sotsiaalvaldkonna projekti- ja arendusspetsialistilt Kaire Põlgaste telefonil: +372 514 8222.