« Tagasi

MTÜ Eesti Naabrivalve otsib parimat naabrit

 

Eesti Naabrivalve ühing on aastaid läbi viinud konkurssi „Hea Naaber" parima naabri leidmiseks
 
MTÜ Eesti Naabrivalve kutsub ka sel aastal kõiki Eesti elanikke 08.10.2018 - 21.10.2018 osalema Hea Naabri leidmise konkursil. Konkursi abil tunnustatakse hoolivaid ja abivalmis naabreid ning kutsutakse üles osalema kogukonna elus, edendades heanaaberlikke suhteid. Võitja kuulutatakse välja 25.10.2018 Eesti Naabrivalve Facebooki lehel.
 
Kõik oma naabri(te)st lugu pidavad eestimaalased saavad esitada oma lemmiku(d) Parima Naabri konkursile, mis toimub Naabrivalve Facebooki lehel. Kandidaadi esitamiseks tuleb kirjeldada kuulutuse all oleva kommentaarina, mille eest soovitakse naabrimeest, -naist või -peret tunnustada. Naabrivalve ja koostööpartnerid paluvad kirjutada kokkuvõtvalt oma naabri nendest omadustest ja tegudest, mis teevad temast esitaja jaoks parima naabri. Kasuks tulevad näited naabrite heast suhtumisest, tublidest tegudest ning värvikad juhtumid elust enesest.
 
Parimat naabrit tunnustatakse konkursi peaauhinnaga, mis on välja pandud  Hyundai Motor Baltic OY poolt, milleks on Hyundai Tuscon nädalavahetuse kasutusõigus. MTÜ Eesti Naabrivalve tunnustab omalt poolt võitjat lisaks SPA paketiga Noorus SPA Hotel-is kahele ning järgmist kahte võitjat tänukirjaga.
 
Konkurss on leitav MTÜ Eesti Naabrivalve Facebooki lehel www.facebook.com/eestinaabrivalve