« Tagasi

Jõhvi vallavanemaks valiti Max Kaur

Käesoleva aasta 11. aprillil valis Jõhvi vallavolikogu oma istungil uueks Jõhvi vallavanemaks endise Mustvee linnapea ja praeguse Jõhvi abivallavanema Max Kauri. 
„Täna me räägime Jõhvi tulevikust ja arengust. Jõhvile on vaja töörahu, et realiseerida kindlalt olemasolevad suured projektid, nagu näiteks põhikooli uus hoone, mille koos Arhitektide Liiduga saame valmis 2021. aasta lõpuks. Usun, et saame arhitektuuriliselt ilusaima ja moodsaima koolihoone Eestis. 
Ehitame lähiaastatel valmis suure kergejõustikustaadioni, vene põhikooli staadioni, linnapargi esimese etapi, arendame linna promenaadi. Koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga arendame edasi Jõhvi jalgpallikeskuse ideed, teeme korda Jõhvi raudteejaama hoone. Loodame tänu riigile ehitada lähitulevikus ka uue moodsa keskraamatukogu. 
Jõhvi on Eesti linn! Jõhvi pole teatavasti ainult Ida-Virumaa keskus, vaid ka üks neljast riigi regionaalkeskusest. Jõhvi eeskuju on tähtis nii Ida-Virumaale kui ka Eestile," ütles värskelt Jõhvi vallavanemaks valitud Max Kaur.
Max Kaur on varem töötanud Tallinna linnapea nõunikuna. Ta on olnud Tallinna linnavolikogu liige, Maardu abilinnapea ning ligi viis aastat Peipsi pealinna, Mustvee linnapea.