« Tagasi

Jõhvis ootavad 44 last Inglipuu kingitusi

Maxima on juba aastaid aidanud heade inimeste abiga kokku koguda kingitusi, et viia jõulurõõmu tuhandetele vähekindlustatud perede lastele üle Eesti. Kaubandusketi poolt ellu kutsutud heategevuslik kingikampaania „Inglipuu" on selle aja jooksul täitnud tuhandete laste salajasi jõulusoove.
 
Ka sel aastal kogus Maxima koostöös erinevate omavalitsuste sotsiaaltöötajate ning Eesti Lasterikaste Perede Liiduga kokku just nende laste jõulusoovid, kelle peredel puuduvad tänavu võimalused lapsele soovitud jõulukingituse tegemiseks. Heategevuslik Inglipuu jõulukampaania võimaldab igaühel panustada nende laste pühadesse, kel muidu jõulukingid saamata jääksid.
 
Asjad, millest lapsed unistavad on lihtsad. Palju soovitakse sooje riideid ja jalatseid, voodiriideid, mänguasju, pliiatseid, plastiliini, LEGO klotse, kosmeetikat jne.
 
Inglipuud, millel ripuvad laste jõuluunistused, asuvad Maxima kauplustes üle Eesti. Igal aastal pannakse Inglipuud üles ka Maxima kontorisse, et ka ettevõtte enda töötajad saaksid omalt poolt lastele jõulurõõmu valmistada. Iga hooliv eestimaalane saab hakata ingliks, tehes Inglipuul olevale lapsele soovitud kingituse ajavahemikus 22. november – 15. detsember.
 
Kingikampaanias osalemiseks tuleb valida Maxima kaupluses Inglipuult üks inglike lapse nime ja sooviga, kelle jõuluunistust tahad täita ja osta talle kingitus. Kingituse saab üle anda pakkimata kujul kas poe infoletti või kassasse, kust Maxima selle juba õigeaegselt lapseni toimetab. Märkame ja hoolime ning täidame üheskoos laste soovid Inglipuul. Suurim tänu on siiras rõõm lapse silmades ning uskuge – kõik hea tuleb ringiga teile tagasi.