« Tagasi

Jõhvi Spordikooli õppetasu muutub alates 1. jaanuarist 2024

Jõhvi Vallavalitsus ja Jõhvi Spordikool annavad  teada, et alates 1. jaanuarist 2024 muutub spordikooli õppetasu. Varasemalt kehtinud 11 euro suurune kuutasu tõuseb 13 euroni ning õppeaastal 2024/2025 tõuseb kuutasuks 15 eurot.

Hinnatõus on tingitud üldisest majanduslikust olukorrast, mis on mõjutanud mitmeid sektoreid. Hinnakirja muutmise üle algasid arutelud juba kevadel Spordikooli hoolekogus ning tänaseks on ettepanek hinnakirja muutmiseks jõudnud volikokku, kus see kinnitati. Otsus langetati hinnatõusuks peale põhjalikku kaalutlemist ning eesmärgiga tagada spordikooli jätkusuutlik toimimine.

Jõhvi Spordikool on alati püüdnud pakkuda parimat võimalikku spordiõpet kohalikele noortele. Ka väike hinnatõus aitab spordikoolil säilitada oma standardit ning investeerida treenerite kvalifikatsiooni tõstmisesse või parematesse õppevahenditesse. See omakorda tagab õpilastele kvaliteetse õppekeskkonna ja võimaluse areneda oma spordialadel.

Suurperedele ja heade sportlike tulemustega õppijatele pakutakse jätkuvalt soodustusi, et tagada võimalikult paljudele laste osalemine sporditegevustes. Täpsemalt saab lugeda õppetasude kohta Jõhvi Spordikooli veebilehel https://johvisport.ee/et/%C3%95ppetasu.

Lisainformatsiooni saamiseks palume pöörduda:

Jõhvi Vallavalitsuse haridusnõunik Maria Laanemäe, maria.laanemae@johvi.ee

Jõhvi Spordikool, spordikool@johvisport.ee