« Tagasi

7. septembril kell 17.30 alustab Jõhvi Rahvaülikoolis tasuta kogukonnaring “Kodanikuks olemise ABC”

Neljapäeval, 7. septembril kell 17.30 alustab Jõhvi Rahvaülikoolis (Ontika Koolituskeskuses) tasuta kogukonnaring "Kodanikuks olemise ABC", ringi eestvedaja on Etti Kagarov.

Kogukonnaringis õpitakse koos teistega läbi arutelude, millised on meie kui kodanike õigused ja kohustused, kuidas otsuseid mõjutada, mis on riigi ja mis omavalitsuse vastutusala ning kuidas kogukondlikele probleemidele/väljakutsetele juhtumipõhiseid lahendusi leida.

Kogukonnaringi eestvedaja Etti sõnul vajavad inimesed toetamist, julgustamist, et leida oma või kogukonna probleemidele lahendusi. "Üksinda võib oma või kogukonna probleemi peas keerutada, kuid valjusti välja rääkides võib ise või teiste abil kergesti leida ka lahendusi," tõdeb Etti Kagarov, kel endal pikaajaline kogemus poliitikas nii kohalikul kui ka riigitasandil. 

Kogukonnaringid toimuvad neljapäeviti kell 17.30 kuni 20.00. Õppekava maht on kokku 16 akadeemilist tundi. Osalejate soovil võib kogukonnaringi edenedes kaasata ka teisi valdkonna spetsialiste. 

Rohkem infot leiab ja registreerida saab järgmisel leheküljel: http://www.ontikakoolitus.ee/index.php?tevent=277 või võta ühendust Õie Reidmaga (ontika.kk@mail.ee +3725269174). Kogukonnaring toimub Jõhvi Kontserdimajas - Jõhvi Rahvaülikoolis (Ontika Koolituskeskuses), aadressil Pargi 40, Jõhvi. 

Kogukonnaringid toimuvad igas maakonnas Eesti Rahvaülikoolide Liidu projekti "Kodanikuks olemise ABC" raames. Projekti "Kodanikuks olemise ABC" rahastab Norra Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga. Projekti kohta lähemalt: www.rahvaulikoolideliit.ee/projektid/acf/

Lisainfo: 

Etti Kagarov

Kogukonnaringi eestvedaja

Jõhvi Rahvaülikool

Tel. 5303 6799 etti.kagarov@gmail.com

Krista Hallik

ERLi projekti koordinaator

Tel 526 9690

krista@ktg.edu.ee