Sa oled siin

Volikogu liikmed

 

Ilmar Aun volitused peatatud kuni 1. oktoober 2018  
Tamara Luigas luigasta@gmail.com 529 2944
Eduard East eduard.east@gmail.com 5304 9699
Teet Enok teet@katevara.ee 520 0951
Roman Graf tjurintallinn@gmail.com 5628 9127
Kaia Kaldvee kaiakaldvee@gmail.com 565 3877
Liina Mihkelson mihkelson.liina@gmail.com 515 7298
Allan Mänd allan@prestone.ee 514 2081
Velli Naber velli.naber@gmail.com 509 1746
Niina Neglason niina.neglason@gmail.com 5662 1150
Andrei Ojamäe ojamae@hotmail.com 5302 2226
Nikolai Ossipenko volitused peatatud kuni 31.12.2018  
Tamara Põlevina polevinatamara@gmail.com 515 8729
Jekaterina Vassiljeva jekaterinavass@gmail.com 58503465
Aleksandr Romanovitš info@marikool.eu 518 3447
Dmitri Smirnov volitused peatatud kuni 01.08.2018  
Arthur Seppern zepparth@gmail.com 509 4040
Aivar Surva aivar@kultuuriveski.ee 505 9716
Irina Šulgina irina.sulgina@gmail.com 5810 5288
Meelis Tint volitused peatatud kuni 18. oktoober 2018  
Maris Toomel iviru@reform.ee 5820 9800
Aleksei Naumkin aleksei.naumkin19@gmail.com 58055919
Sergei Tulski tulski64@mail.ru 592 5731
Paul Paas paul@soter.ee

553 1663

Arvo Aller                           arvo@ivtl.ee                                                 56624644