You are here

Valimisjaoskonnad

Jõhvi vallas on moodustatud Jõhvi Vallavalitsuse 1. augusti 2017 määrusega nr 16 kolm valimisjaoskonda, milliste numeratsioon ja hääletamisruumide asukohad on järgmised:
1) valimisjaoskond nr 1 - Hariduse tn 5, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond;
2) valimisjaoskond nr 2 - Kooli tn 2, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond;
3) valimisjaoskond nr 3 - Narva mnt 16, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond.

Valimisjaoskondade piirid

Valimisjaoskond nr 1: Jõhvi linna Hariduse, Juubeli, Kaare, Kaasiku, Malmi, Mooni, Nelgi, Pargi, Puru tee, Roosi, Saeveski, Säde, Tartu mnt, 2. Tartu põik ja Tulbi tänav, Tammiku alevik ning Jõhvi, Kahula, Kose, Pajualuse, Pargitaguse, Pauliku ja Puru küla.

Valimisjaoskond nr 2: Jõhvi linna Aia, Jaama, Kalmistu, Keskväljaku, Kivi, Kooli, Kutse, Lennuki, Loode, Lääne, Marja, Muru, Mäe, Niidu, Nooruse, Oja, Pae, Rahu, Rahu põik, Rakvere, Ristiku, Rohu, Rohuaia, Side, Sihi, Sompa, Sütiste, A. H. Tammsaare, Uus, Viru ja Välja tänav ning Edise ja Sompa küla.

Valimisjaoskond nr 3: Jõhvi linna Aasa, Aasa põik, Allika, Eha, Jaani, Kevade, Kirde, Kirsi, Koidu, Kraavi, Kruusa, Kuldreneti, Kungla, Küti, Lepa, Lille, Linda, Linna, Metalli, Mulla, Mureli, Narva mnt, Oru, Oru põik, Pirni, Ploomi, Põllu, Pääsukese, Raja, Raua, Raudtee, Salme, Soo, Soo põik, 2. Soo põik, Sulevi, Sõpruse, Terase, Tiigi, Toila, Tähe, Uus-Võsa, Vaarika, Vahe, Vase, Veski, Vilja ja Ülesõidu tänav ning Linna ja Kotinuka küla.

Jõhvi Vallavolikogu 14. septembri 2017 otsusega nr 285 moodustati jaoskonnakomisjonid järgmiselt:
valimisjaoskonnas nr 1 (töötab 9., 10. ja 11. oktoobril 12:00 - 20:00 ning 15. oktoobril 9:00 - 20:00)
komisjoni esimees Mare Rebban, tel 5887 8226
komisjoni liikmed: Merle Maasik, Elvi Lepp, Reet Oras, Ellen Prunbach, Laimute Juknaite, Lya Kuusemäe (Reformierakond), Urve Kohver (Keskerakond) ja Ly Nõlvak (SDE)
komisjoni asendusliikmed: Sirle Lumiste ja Maire Lumiste

valimisjaoskonnas nr 2 (töötab 5., 6., 7., 8. 9., 10. ja 11. oktoobril 12:00 - 20:00 ning 15. oktoobril 9:00 - 20:00)
komisjoni esimees Eha Ausmees, tel 5887 8244
komisjoni liikmed: Hulda Lepisk, Reet Liivamägi, Gale Popova, Karin Orel, Tarmo Teder, Kelly Vahejõe (Reformierakond), Viktoria Šupenko (Keskerakond) ja Ene-Eha Urbala (SDE)
komisjoni asendusliikmed: Aivi Pool ja Aire Salmu

valimisjaoskonnas nr 3 (töötab 9., 10. ja 11. oktoobril 12:00 - 20:00 ning 15. oktoobril 9:00 - 20:00)
komisjoni esimees Lea Küngas, tel 5887 8247
komisjoni liikmed: Piret Kallas, Moonika Kivi, Margit Pinna-Valge, Heili Konsa, Urve Pärnik, Pille Rüütel, Hedi Piirsalu (Reformierakond) ja Ülle Hindreus (Keskerakond)
komisjoni asendusliikmed Jelena Põlevina ja Indar Zeinet